Magdalena Popławska

mgr psychologii , psychoterapeuta,
psychoterapeuta par

Nurt psychoterapii: psychoterapia humanistyczno-doświadczeniowa, EFT

Formy psychoterapii: psychoterapia indywidualna (młodzi dorośli od 17r.ż., dorośli), psychoterapia pary EFT-C, psychoterapia grupowa, pomoc psychologiczna, warsztaty psychologiczne i rozwojowe

Terapia online: tak

Posiadane certyfikaty: certyfikat specjalisty terapii uzależnień

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Integracyjnej Psychoterapii Doświadczeniowej i Edukacji Społecznej Stowarzyszenia INTRA w Warszawie.
Regularnie poddaję swoją pracę superwizji. 

Ukończyłam całościowe  4-letnie szkolenie psychoterapeutyczne w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA w Warszawie rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, Studium Terapii Uzależnień, Studium Pomocy Psychologicznej, Podyplomowe Studia z Psychologii Sądowej, I i II poziom szkolenia z Terapii Skoncentrowanej na Emocjach (EFT) Intra, całościowe szkolenie z terapii pary metodą EFT-C (wg L.Greenberga) Intra w Warszawie.

Wiedzę i doświadczenie terapeutyczne zdobywałam pracując w Szpitalu Psychiatrycznym w Choroszczy (Całodobowy Oddział Terapii Uzależnień, Oddział Psychiatrii Sądowej o podstawowym zabezpieczeniu, Oddział Odwykowy o Wzmocnionym Zabezpieczeniu), w Poradniach Leczenia Uzależnienia i Współuzależnienia w Białymstoku, w Poradniach Zdrowia Psychicznego oraz prowadząc liczne warsztaty. Pracowałam również na Uniwersytecie Białostockim i WSAP prowadząc zajęcia ze studentami oraz jako biegły psycholog sądowy.

Obecnie pracuję w Poradni Zdrowia Psychicznego Staszica w Białymstoku oraz w prywatnym gabinecie psychoterapii.

Zobacz

Zobacz w czym mogę Ci pomóc

Gravida auctor lectus porta morbi diam morbi ipsum sed odio ultricies porttitor, risus mauris porta donec morbi porta non a nec eget at integer.

Konsultacja Psychologiczna

Zazwyczaj są to trzy spotkania, w trakcie których klient wraz z psychoterapeutą ustalają cele pracy i rodzaj oczekiwanych zmian.

Psychoterapia Par Metodą EFT

to psychoterapia krótkoterminowa, skierowana do małżeństw i par, które przeżywają kryzys w związku, bądź chcą poprawić jakość wzajemnych relacji i komunikację w parze.

Psychoterapia Indywidualna

to autentyczne spotkanie klienta i psychoterapeuty we wzajemnym szacunku, zrozumieniu i akceptacji. Celem spotkań jest poznanie i lepsze rozumienie siebie.

Zaświadczenia

Certyfikaty

Zapraszam Cię do zapoznania się z moimi osiągnięciami

Zadzwoń do mnie

Postaram się wszystko wyjaśnić