Psychoterapia pary

To psychoterapia krótkoterminowa, skierowana do małżeństw i par, które przeżywają kryzys w związku, bądź chcą poprawić jakość wzajemnych relacji i komunikację w parze.

W terapii pary ważna jest współpraca i zaangażowanie obojga partnerów oraz motywacja i chęć zmiany u obu osób. W trakcie spotkań wspólnie przyglądamy się i identyfikujemy cykl ich funkcjonowania, odkrywając emocje i wrażliwość obu osób. Spotkania odbywają się raz w tygodniu i trwają 50 minut. Pracuję z parami wykorzystując podejście skoncentrowane na emocjach EFT-C (wg L. Greenberga).

Sesja psychoterapii pary trwa 50 min., odbywa się z częstotliwością raz w tygodniu. Czas trwania psychoterapii dostosowany jest do zgłaszanych przez klientów problemów i ich indywidualnych potrzeb. Proces psychoterapii trwa od 10 spotkań do roku.

Prowadzę psychoterapię pary online.

Konsultacja psychologiczna

1-3 spotkań, 50 min
180 50 min
  •  

Psychoterapia Pary

50 minut
230 50 min
  • Cotygodniowe spotkania
  • Systematyczne Spotkania
  • Proces trwa od 10 spotkań do roku

Psychoterapia Indywidualna

50 min
180 gabinet/online
  •  

Konsultacja wychowawcza

50 min
180 gabinet/online
  •  
Zobacz

Zobacz w czym mogę Ci pomóc

Gravida auctor lectus porta morbi diam morbi ipsum sed odio ultricies porttitor, risus mauris porta donec morbi porta non a nec eget at integer.

Konsultacja Psychologiczna

Zazwyczaj są to trzy spotkania, w trakcie których klient wraz z psychoterapeutą ustalają cele pracy i rodzaj oczekiwanych zmian.

Psychoterapia Par Metodą EFT

to psychoterapia krótkoterminowa, skierowana do małżeństw i par, które przeżywają kryzys w związku, bądź chcą poprawić jakość wzajemnych relacji i komunikację w parze.

Psychoterapia Indywidualna

to autentyczne spotkanie klienta i psychoterapeuty we wzajemnym szacunku, zrozumieniu i akceptacji. Celem spotkań jest poznanie i lepsze rozumienie siebie.

Zobacz

Jak pracujemy

Poniżej przedstawiamy etapy naszej pracy. Od początku do końca.
Rozpisane w infograficznym skrócie

Q&A

Etap 1

Konsultacja Psychologiczna
3 spotkania

Talent management

Etap 2

Terapia
Ilość spotkań nie ograniczona

Empathy

Etap 3

Terapia Podsumowująca
2 spotkania

Zadzwoń do mnie

Postaram się wszystko wyjaśnić