Terapia skoncentrowana na emocjach w modelu EFT

Jest to podejście łączące w sobie zasady psychoterapii skoncentrowanej na osobie z pracą doświadczeniową, skoncentrowaną na emocjach.

Emocje w naszym życiu spełniają ważną funkcję. To one są źródłem informacji o nas samych, naszych niezaspokojonych potrzebach. Jednocześnie spełniają funkcję ochronną i podtrzymują schematy w funkcjonowaniu człowieka, które w dorosłym życiu są nieadaptacyjne. Praca w modelu EFT służy rozpoznawaniu w sobie emocji, wyrażaniu ich w sposób asertywny i budowaniu umiejętności opiekowania się nimi. 

Zmiana w funkcjonowaniu człowieka następuje na poziomie emocjonalnym, a więc poprzez poszerzanie świadomości aktualnego funkcjonowania, odkrywaniu w sobie tej części, która blokuje zmianę i przekształcanie schematów. 

Wierzę w to, że dotarcie do głęboko skrywanych emocji, pozwolenie sobie na ich przeżywanie (poczucie ich w sobie) przy empatycznym towarzyszeniu terapeuty, przyjęcie ich takimi jakie są, przynosi ulgę i podjęcie działań w kierunku bardziej satysfakcjonującego i szczęśliwego życia.    

Konsultacja psychologiczna

1-3 spotkań, 50 min
160 50 min
  •  

Psychoterapia Indywidualna

Sesja 50 minut
130 50 min
  • Cotygodniowe spotkania
  • Systematyczne Spotkania
  • Proces trwa od kilku miesięcy
    do kilku lat

Konsultacja Pary

1-3 spotkań, do 60 min
200 za 60 min
  •  

Terapia Pary

50 min
180 za 60 min
  •  
Zobacz

Zobacz w czym mogę Ci pomóc

Gravida auctor lectus porta morbi diam morbi ipsum sed odio ultricies porttitor, risus mauris porta donec morbi porta non a nec eget at integer.

Konsultacja Psychologiczna

Zazwyczaj są to trzy spotkania, w trakcie których klient wraz z psychoterapeutą ustalają cele pracy i rodzaj oczekiwanych zmian.

Psychoterapia Par Metodą EFT

to psychoterapia krótkoterminowa, skierowana do małżeństw i par, które przeżywają kryzys w związku, bądź chcą poprawić jakość wzajemnych relacji i komunikację w parze.

Psychoterapia Indywidualna

to autentyczne spotkanie klienta i psychoterapeuty we wzajemnym szacunku, zrozumieniu i akceptacji. Celem spotkań jest poznanie i lepsze rozumienie siebie.

Zobacz

Jak pracujemy

Poniżej przedstawiamy etapy naszej pracy. Od początku do końca.
Rozpisane w infograficznym skrócie

Q&A

Etap 1

Konsultacja Psychologiczna
3 spotkania

Talent management

Etap 2

Terapia
Ilość spotkań nie ograniczona

Empathy

Etap 3

Terapia Podsumowująca
2 spotkania

Zadzwoń do mnie

Postaram się wszystko wyjaśnić